198

Molnár László (1941)

Lehűtve (2015)

Technika: olaj, vászon
Méret: 150 x 80 cm
j.h.: Molnár László
HUF 570 000 — 670 000
EUR 1 832 — 2 153
USD 1 982 — 2 330

Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%