214

Mazsaroff Miklós (1929-1997)

Lemezvágók (1946)

Technika: olaj, farost
Méret: 101 x 120 cm
j.j.l.: Mazsaroff 1946
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%