186

Scheiber Hugó (1873-1950)

Lendület

Technika: olaj, vászon
Méret: 42 x 33,5 cm
j.b.k.: Scheiber, Einspach Gábor szakvéleményével
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft (7 712 EUR*, 8 346 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%