Lengyel ezüst kínálótál
Lengyel ezüst kínálótál

73

Lengyel ezüst kínálótál

Méret: 5 x 21 cm
200 g, jelzett: lengyel fémjel, JW mesterjegy
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%