130

Ék Sándor (1902-1975)

Lenin Kun Bélával és Szamuelyvel tárgyal

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 150 cm
j.j.l.: Ék Sándor
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%