191

Ismeretlen

Lenin portré vörös nyakkelndővel

olaj, vászon; 80x60 cm; j.n.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%