50

Jovián György (1951)

Lépcsők (2008)

Technika: olaj, vászon
Méret: 170 x 200 cm
j. a hátoldalon

Kiállítva : 2010 Inda Galéria, Budapest (H)
2011 Kiscelli Múzeum Budapest (H)
„ Art’Paris” 2012, Grand Palais, Párizs (F)
2013 Szent Korona Galéria Székesfehérvár (H)
2015 „ Bartók ’32 Galéria
2015 Erdélyi Művészeti Központ (EMÜK) Sepsiszentgyörgy (Ro)
2016 Műcsarnok Budapest (H)
2016 Galerieverein Leonberg/Stuttgart (D)
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft (12 854 EUR*, 13 911 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%