Ágh-Ajkelin Lajos (1907-1995)

Lepkegyűjteményből

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 60 cm
j.j.l.: Ágh Ajkelin 82

sérült

Ár: 42 000 Ft (135 EUR*, 146 USD*)