24

Kernstok József (1841-1916)

Leskelődő

Technika: olaj, vászon
Méret: 30 x 18 cm
j.b.l.: Kerrnstok J 1892
Szerepelt BÁV 1976-os képaukcióján
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 70 000 Ft