Lossonczy Tamás: Fekete vihar (1964)

106

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Fekete vihar (1946)

Technika: olaj, vászon
Méret: 53 x 64 cm
j.h.: Lossonczy Tamás
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%