Lossonczy Tamás: Fekete vihar (1964)

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Fekete vihar (1946)

Technika: olaj, vászon
Méret: 53 x 64 cm
j.h.: Lossonczy Tamás

Ár: 1 700 000 Ft (5 463 EUR*, 5 912 USD*)