333

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Kompozíció hullámokkal (1964)

Technika: olaj, karton
Méret: 36 x 60 cm
j.j.l.: Lossonczy 1964
HUF 700 000 — 900 000
EUR 1 944 — 2 500
USD 2 141 — 2 752

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00