51

Kádár Béla (1877-1956)

Lovasok

Technika: akvarell, papír
Méret: 15 x 19 cm
j.j.l.: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%