135

Havadtőy Sámuel (1952)

Love never dies

csipke, olaj, vászon, 50 x 50 cm, j. a hátoldalon: SH 2001-04
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel