191

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Lupus in fabula

olaj, vászon
69 x 55 cm
j.j.l.: Rippl Józsi Paris 1888
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft (28 920 EUR*, 31 299 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%