MA ESTE 18 ÓRAKOR: SOHA TÖBBET... HARMADSZOR! TIZENNEGYEDSZER! HIBRID AUKCIÓ

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy SOHA TÖBBET... HARMADSZOR! TIZENNEGYEDSZER! című szocreál hibrid aukciónkat ma este 18 órakor rendezzük meg.

Az aukció katalógusa megtekinthető a honlapunkon. A katalógusban szereplő képeket, tárgyakat előzetes egyeztetés után készítjük elő és bocsátjuk szemrevételezésre a galériánkban.

Szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy árverésünk zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással, vételi megbízás leadásával, valamint élőben, az axioart.com oldalán keresztül lehet részt venni.

MA ESTE 18 ÓRAKOR: SOHA TÖBBET... HARMADSZOR! TIZENNEGYEDSZER! HIBRID AUKCIÓ!
Nolipa István Pál (1907-1986): Esti váltás (olaj, karton, 70 x 50 cm, j.j.l.: S.P. Nolipa 1948 VIII. 20) Kikiáltási ár: 60 000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook
Instagram