ZÁRTKÖRŰ HIBRID AUKCIÓ MA ESTE 18:30-KOR!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton emlékeztetjük Önöket, hogy karácsonyi aukciónkat ma este 18:30-kor rendezzük meg.

FIGYELEM! Hibrid árverésünk a vírushelyzetre való tekintettel zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással vagy vételi megbízás leadásával vehetnek részt.
Erre vonatkozó igényeiket ma délután 17 óráig van lehetőségük jelezni elérhetőségeink egyikén.

Az aukció anyaga a mai napon még megtekinthető személyesen galériánkban, online katalógusunk pedig a honlapon böngészhető.

MA ESTE 18:30-KOR KALAPÁCS ALÁ KERÜL KARÁCSONYI HIBRID AUKCIÓNK ANYAGA!
Glatz Oszkár (1872-1958): Írásóra (olaj, vászon, 66,5 x 53,5 cm, j.b.l.: Glatz 1922) Kikiáltási ár: 650 000 HUF

Szép adventi napokat és békés, boldog ünnepeket kívánunk!

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook
Instagram