Mack Lajos: Kínáló tál kisfiúval

127

Mack Lajos (1846-1963)

Zsolnay kínáló tál kisfiúval

Technika: opac eozin mázas fehércserép
Méret: 22 x 28,5 cm, Ø 28,5 cm
jelzett: máz fölött arannyal bélyegzett Zsolnay Pécs öttemplom három pajzsos márkajelzés
Made in Hungary, 8649-es fazonszám

nyakon restaurált
HUF 400 000 — 550 000
EUR 1 111 — 1 528
USD 1 223 — 1 682

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (667 EUR*, 734 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00