11

Mácsai István (1922-2005)

Asztali csendélet

Technika: olaj, farost
Méret: 60,5 x 40 cm
j.j.l.: Mácsai

Dobos Máté felajánlásával
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)