Madách Imre: Az ember tragédiája- Zichy Mihály képeivel

98

Atheneum R.-Társulat Kiadása, 1904, Bdapest, 21 cm, 229 oldal, aranyozott egészvászon.
Kiváló állapotban.
Kikiáltási ár: 7 000 Ft (22 EUR*, 24 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 7 000 Ft