163

ifj. Czene Béla (1911-1999)

Magazint olvasó akt

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Czene Béla 1967
HUF 900 000 — 1 200 000
EUR 2 892 — 3 856
USD 3 130 — 4 173

Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%