34

Verebics Ágnes (1982)

Magnum

Technika: olaj, vászon
Méret: 52 x 51 cm
jelezve a hátoldalon: Verebics Ágnes Magnum
HUF 140 000 — 180 000
EUR 389 — 500
USD 428 — 550

Kikiáltási ár: 100 000 Ft (278 EUR*, 306 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%