57

Olgyay Ferenc (1872-1939)

Magyar Alföld

Technika: olaj, vászon
Méret: 96 x 132 cm
j.j.l.: Olgyay F.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (417 EUR*, 459 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 150 000 Ft