16

Várkonyi Nándor

Magyar Dunántúl

Bp. 1944. Turul. 212 p. 2 sztl.lev. 12 t. Kiadói félvászon-kötésben, sérült védőborítóval.
Kikiáltási ár: 2 500 Ft (7 EUR*, 8 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%