Iványi Grünwald Béla: Magyar tánc

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Magyar tánc

Technika: olaj, vászon
Méret: 110 x 100 cm
j.j.l.: Iványi Grünwald Béla

Ár: 1 680 000 Ft (5 398 EUR*, 5 842 USD*)