571

Szilvásy Nándor (1927-2011)

Magyarországi műemlékek

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 75 x 105 cm
j.j.l.: Szilvásy
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%