Agricola Karl Joseph Aloys
Agricola Karl Joseph Aloys
Agricola Karl Joseph Aloys
Agricola Karl Joseph Aloys

Agricola Karl Joseph Aloys (1779-1852)

Nemes hölgy portréja

Technika: olaj, vászon
Méret: 81,5 x 63 cm
j.b.k.: CA 833