Agricola Karl Joseph Aloys
Agricola Karl Joseph Aloys
Agricola Karl Joseph Aloys
Agricola Karl Joseph Aloys

146

Agricola Karl Joseph Aloys (1779-1852)

Nemes hölgy portréja

Technika: olaj, vászon
Méret: 81,5 x 63 cm
j.b.k.: CA 833
HUF 1 300 000 — 1 500 000
EUR 4 177 — 4 820
USD 4 521 — 5 216

Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%