MÁJUSI ONLINE AUKCIÓ - 2018. - LICITZÁRÁS: MÁJUS 20. 20:00!!!!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

MÁJUSI ONLINE AUKCIÓ - 2018.

Licitzárás: 2018. május 20-án, vasárnap este 20.00-kor!

Az online katalógusunk megtekinthető itt!

Pleidell János (1915-2007): Vitorlások 1. (olaj, farost, 49 x 70 cm, j.j.l.: Pleidell) Kikiáltási ár: 230.000 HUF

Figyelem! Az online szabályzatunkat kérem, olvassák el itt.

Tisztelettel:
Pintér Péter, Ambrus és Virág
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Mádai Nándor, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon:+36 1 311 30 30
web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu

Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címeken:

Pintér Galéria és Aukciósház
Pintér Kortárs és Dizájn Galéria
Pintér Rendezvényközpont
Aukció a Vaszary Villában
Soha többet! Harmadszor
Erato
Buda és Pest