25

Andrássy Kurta János (1911-2008)

Makk Marci

Technika: olaj, karton
Méret: 30,5 x 22 cm
j.b.l.: AKJ
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%