141

Horváth Ágnes (1985)

Málnakutya (2020)

Technika: olaj, akrill, csillám, vászon
Méret: 100 x 70 cm
j.h.: Horváth Ági, 2020

Lujzi a legelvarázsoltabb kislány, akivel valaha találkoztam.
Tavaly nyáron, "Málna kutya szerepében" ismertem meg.
A parton elszórt játékai láttán én is Málna kutyának éreztem magam néhány pillanatig, és a varázslat idejére minden más megszűnt létezni.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%