Aba Novák Vilmos: Malomudvar, 1935

510

Aba Novák Vilmos (1894-1941)

Malomudvar, 1935

Technika: akvarell, papír
Méret: 48 x 63 cm
j.b.l.: Zsögöd, ... 1935 júl., Aba-Novák, hátoldalán: Országos Magyar Szépművészeti Múzeum törzskönyvi lapja
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft (4 177 EUR*, 4 521 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%