491

Wahorn András (1953)

Man and woman

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50 cm
j.b.l.: WA 2001
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%