MÁR ELÉRHETŐ ÁPRILISI ONLINE AUKCIÓNK KATALÓGUSA!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy Áprilisi Online Aukciónk anyaga már elérhető a honlapunkon!

A katalógusban szereplő képek, tárgyak megtekintésére előzetes egyeztetés után van lehetőség.

Licitzárás: 2022.04.20-án, szerda este 20 órakor!

Ismeretlen festő (XVIII. század): Bűnbánó Magdolna (olaj, dublírozott vászon, 95 x 75 cm, j.n.) Kikiáltási ár: 550.000 Ft

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Olajos Ilka, Pintér Virág, Parviz Mirzaei, Sipos Janka

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook
Instagram