MÁR ELÉRHETŐ BALATONFÜREDI NYÁRI AUKCIÓNK ONLINE LAPOZHATÓ KATALÓGUSA!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

A Pintér Galéria és Aukciósház örömmel mutatja be:
PINTÉR AUKCIÓ A VASZARY GALÉRIÁBAN – 2021
BALATON, NYÁR, SZERELEM…

Örömmel értesítjük Önöket, hogy már elérhető a balatonfüredi nyári aukció tételeit egybegyűjtő lapozható katalógusunk!

AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2021.08.14-ig mindennap 10:00-18:00, Vaszary Galéria (belépőjeggyel)
AUKCIÓ: 2021.08.14., szombat 17:00, Anna Grand Hotel (ingyenes)

Amennyiben nem tud személyesen részt venni az árverésen, úgy vételi megbízásait és telefonos licitre való jelentkezését az info@pinteraukcio.hu címre tudja eljuttatni augusztus 14-én 14 óráig! Az árverésen az axioart.com független műkereskedelmi portálon keresztül is lehetséges élőben licitálni.

MÁR ELÉRHETŐ BALATONFÜREDI NYÁRI AUKCIÓNK LAPOZHATÓ KATALÓGUSA!
Regős István (1954): Vihar előtt, 2021 (akril, vászon, 80 x 100 cm, j.j.l.: Regős) Kikiáltási ár: 800 000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei, Sipos Janka

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery