MÁRAI Sándor: Sértődöttek. I-III. kötet

241

Technika: könyv
[I. A hang.; II. Jelvény és jelentés; III. Művészet és szerelem].
(Bp., 1947-1948.) Révai. 296+(2)p.; 279+(1)p.; 268p. Első kiadás. A trilógia harmadik részét (Művészet és szerelem) a kommunisták bezúzták, ezért alig maradt fenn példánya. Rendkívül ritka. Kiadói félvászon-kötésben. Rajzos, eredeti védőborítóban.
A papír borító sérült.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%