32

Marenzi Ferenc Károlyné, őrgróf: Séták. Gróf Batthyányi Gyula rajzaival.

Bp., 1930, Franklin. 161, [2] l., 8 t. 100-ból az 51. kézzel számozott példány a szerző aláírásával. Kiadói, rajzos, aranyozott vászonkötésben. 17,5 cm.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft (10 EUR*, 10 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%