Ismeretlen XVIII. sz. festő: Mária taníttaása

237

Ismeretlen XVIII. sz. festő

Mária taníttatása

Technika: olaj, vászon
Méret: 63 x 35 cm
SZM bírálalti szám: 316/2000
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%