Ismeretlen XVIII. sz. festő: Mária taníttaása

Ismeretlen XVIII. sz. festő

Mária taníttatása

Technika: olaj, vászon
Méret: 63 x 35 cm
Szépművészeti Múzeum bírálati szám: 316/2000