105

Marosán Gyula (1915-2003)

Maszkfestők

Technika: olaj, vászon
Méret: 56 x 109,5 cm
j.j.l.:Marosán
HUF 1 000 000 — 1 500 000
EUR 2 778 — 4 167
USD 3 058 — 4 587

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%