69

Mátyási Péter (1982)

Potamogeton Obtusifolius (2019)

Technika: akril, akvarell, rétegelt lemez, ovális fakeretben
Méret: 117 x 76 cm
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 111 EUR*, 1 223 USD*)