Devil, Naomi (1987)

Medence-csend-élet (2017)

Technika: olaj, vászon
Méret: 150 x 110 cm
j.j.l.: NÖ 2017

Ár: 1 000 000 Ft (2 778 EUR*, 3 058 USD*)