99

Kássa Gábor (1893-1961)

Mediterrán lépcső, Sibenik

Technika: olaj, vászon
Méret: 61 x 41 cm
j.b.l.: Kássa Gábor Sibenik 1937

Reprodukálva: Gyulai Művésztelepesek, 108. oldal, Gyulai Évszázadok Alapítvány 2018
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%