Schéner Mihály: Mediterrán öböl

222

Schéner Mihály (1923-2009)

Mediterrán öböl

olaj, farost, 60 x 80 cm, j.j.l.: Schéner, hátoldalon: „1998-ban festettem”
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%