106

Bloomfield Henry

Mediterrán táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 72 x 92 cm
j.b.l.: Bloomfiled
HUF 350 000 — 400 000
EUR 1 125 — 1 285
USD 1 217 — 1 391

Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%