71

Arnegger, Alois (1879-1967)

Mediterrán táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 105 cm
j.b.l.: A Arnegger
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%