288

Vadász Endre (1901-1944)

Mediterrán tengerpart

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 34 x 40 cm
j.j.l.: Vadász
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%