77

Farkas György (1911-1995)

Mediterrán város

Technika: olaj, vászon
Méret: 36 x 31 cm

hátoldalon hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%