68

Szőke Péter Jakab (1972)

Megálló idő (2021)

Technika: akril transzfer, olaj, vászon
Méret: 110 x 150 cm
jelzett: Szőke Péter Jakab
Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00