Istókovits Kálmán (1898-1990)

Megérkezés a halászatról

Technika: olaj, vászon
Méret: 76 x 121 cm
j.k.l.: Istókovits
restaurált

Ár: 400 000 Ft (1 111 EUR*, 1 223 USD*)