Rónay Kázmér (1883-1971)

Megérkezés a vadászatról

Technika: vegyes technikával, papír vászonra kasírozva
Méret: 148 x 211 cm
j.b.l.: Kazimir de Rónay 1923

Ár: 2 520 000 Ft (7 000 EUR*, 7 706 USD*)